Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Nietrzeźwy rodzic opiekował się 2-letnim synem. Nie pierwszy raz?

dm, strazmiejska.radom.pl 2021-05-19 08:47:00

Patrolując centrum miasta strażnicy Referatu Administracyjno - Porządkowego Straży Miejskiej w Radomiu zauważyli mężczyznę, który ciągnął za sobą "zabawkowy samochodzik" z około 2-letnim chłopcem w środku. Mężczyzna szedł mocno chwiejnym krokiem, więc strażnicy postanowili zareagować.

W trakcie trwania czynności służbowych strażnicy wyczuli od 37-latka, ojca dziecka, bardzo wyraźną woń alkoholu. Ujęty mężczyzna mówił bełkotliwie, miał trudności w utrzymaniu równowagi, komunikowaniu się i chwiejny chód.

Funkcjonariusze ustalili adres babci dziecka, która przyjechała na miejsce zdarzenia i odebrała wnuka od patrolu Straży Miejskiej. Od świadków zdarzenia uzyskano informację, że to prawdopodobnie nie pierwszy przypadek tego mężczyzny polegający na opiece nad dzieckiem pod wpływem alkoholu.

Ujętego nietrzeźwego mężczyznę (około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) przewieziono do II Komisariatu Policji przy ulicy Radomskiego, celem wykonania dalszych czynności służbowych.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych