Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

''Nasza Szkoła'' przeszła remont [ZDJĘCIA]

dm 2016-09-07 11:05:00

Podczas zakończonych wakacji "Nasza Szkoła" przeszła gruntowny remont, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku.

• Bony na darmowe zakupy w Castoramie [KLIKNIJ I WYGRAJ]

Niepełnosprawne dzieci, które wróciły po wakacjach do "Naszej Szkoły", mieszczącej się w Radomiu na ul. Królowej Jadwigi 12, zastały placówkę zmienioną. Została odnowiona świetlica, niektóre sale, zmodernizowano także recepcję szkoły oraz mieszczącej się w tym samym obiekcie poradni rehabilitacji - "Aga". Odnowiona została również elewacja całego budynku.

- Z roku na rok intensywnie staramy się modernizować i poprawiać wygląd placówki oraz wyposażać ją w nowe urządzenia, potrzebny sprzęt dla zatrudnionych specjalistów czuwających nad zdrowiem i prawidłowym rozwojem wszystkich uczęszczających tutaj dzieci. W "Naszej Szkole" funkcjonuje między innymi innowacyjna metoda rehabilitacji z wykorzystaniem kombinezonu Dunag 02. Jako pierwsi w Radomiu i subregionie radomskim dołączyliśmy do swojej oferty tę metodę wśród licznych zabiegów rehabilitacyjnych – informuje Elżbieta Michałkiewicz, dyrektorka placówki.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych