Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

MZDiK: Mogą występować utrudnienia w działaniu SDIP

dm, MZDiK 2021-05-25 12:12:00

Z powodu modernizacji sieci internetowej (są to prace dostawcy internetu, całkowicie niezależne od MZDiK), w tym tygodniu mogą występować utrudnienia w funkcjonowaniu Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, aplikacji myBus, a także doładowań Radomskiej Karty Miejskiej poza siecią naszych firmowych punktów sprzedaży biletów - informuje miejska spółka na swojej oficjalnej stronie.

W najbliższych dniach okresowo mogą występować utrudnienia w funkcjonowaniu tablic SDIP przy przystankach na terenie Radomia. Wyświetlacze mogą w tym czasie pokazywać tylko rozkładowe, a nie rzeczywiste czasy przyjazdów autobusów komunikacji miejskiej. Ze względu na brak połączenia lokalizacje poszczególnych pojazdów mogą nie być widoczne na interaktywnej mapie sieci komunikacji (rkm.mzdik.radom.pl) i w aplikacji myBus. Kartę miejską najlepiej doładować w naszych firmowych punktach biletowych przy Traugutta 30/30A (główna siedziba MZDiK), Traugutta 2, Malczewskiego 15 i Limanowskiego 74. Poprzez biletomaty lub internet może to być bowiem tymczasowo niemożliwe. Przepraszamy pasażerów za niezależne od nas przerwy i prosimy o wyrozumiałość podczas prac dostawcy internetu - czytamy na mzdik.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych