Wszyscy dzielnicowi walczyć będą o miano najlepszego i najbardziej aktywnego w podejmowanych działaniach w zakresie poprawy bezpieczeństwa w swoim rejonie służbowym. Głosować można będzie poprzez wypełnienie ankiety konkursowej. Ankietę można pobrać ze strony internetowej komendy. Wypisane kupony należy wrzucić do skrzynek umieszczonych na terenie miasta: w budynkach instytucji państwowych tj. Komendzie Miejskiej Policji w Radomiu, komisariatach w Radomiu i rewirach dzielnicowych, komisariacie policji w Pionkach, Iłży i Skaryszewie oraz posterunkach policji podległych KMP w Radomiu, a także w Urzędzie Miejskim w Radomiu i budynkach Urzędów Gmin i Miast Powiatu Radomskiego lub przesłać drogą elektroniczną na adres: prasowy.kmpradom@mazowiecka.policja.gov.pl. Laureata konkursu poznamy w grudniu.
Celem plebiscytu jest przybliżenie sylwetek dzielnicowych oraz podniesienie społecznego zaufania do tych funkcjonariuszy. Najlepszy dzielnicowy, który uzyska największą liczbę głosów otrzyma nagrodę Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu.
Kto najlepszym dzielnicowym?
Komenda Miejska Policji w Radomiu zaprasza do wyboru najlepszego dzielnicowego. O państwa głosy zabiegać będą funkcjonariusze z miasta i powiatu. - Zachęcamy do zapoznania się ze swoim dzielnicowym oraz głosowania na państwa zdaniem najlepszego z nich - mówi Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

ELMAS-KPS APR Radom wygrał na inaugurację sezonu

W środę "Moc NGO w Radomiu"

Kontrowersja dużego kalibru! Ewidentnie Radomiak znowu skrzywdzony przez sędziów

Nie do wiary! Optymistyczny artykuł o lotnisku w Radomiu w ogólnopolskich mediach. Wreszcie!

Legia - Radomiak 4:1. Zieloni rozdawali prezenty
![Radość Agaty Kaczmarskiej po złotej walce [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/09/59153/89f95f161608b90744af24d381e68ecd-310-180.jpg)