Akcja odbędzie się we wtorek (11 grudnia) w godz. 8:30-12:30 przed Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą nr 1 przy ul. Traugutta 57 w Radomiu.
''Krwiodawcy dla Niepodległej''. Świąteczna zbiórka krwi
Klub Honorowych Dawców Krwi "Ognista Krew" przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr Konrada Vietha w Radomiu, zapraszają na świąteczną zbiórkę krwi.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Krzyże Wolności i Solidarności będą wręczone w Radomiu pod patronatem prezydenta Nawrockiego
Czarni postawili na sprawdzonych libero. Na tej pozycji zmian w nowym sezonie nie będzie
Przez cały dzień objazdy dla autobusów 11. linii, podczas obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76
Można już głosować w Budżecie Obywatelskim Radomia 2027. Do rozdania prawie 11 mln zł
Trzy kolejne ulice z asfaltem. Dziś rusza przebudowa ulicy Sandomierskiej