Sobota 13 sierpnia
Diany, Hipolita, Kasjusza
RADOM aktualna pogoda

''Konarski'' dla Natalii [WIDEO, ZDJĘCIA]

dm 2019-05-25 13:07:00

W X LO im. Stanisława Konarskiego w Radomiu odbył się Międzyszkolny Koncert - "Konarski dla Natalii", podczas którego wystąpili młodzi uczniowie z kilku szkół regionu radomskiego.

Pomóż Natalii - pomagam.pl

Przed, w czasie, jak i po koncercie miała również miejsce zbiórka pieniędzy dla Natalii, która od urodzenia jeździ na wózku inwalidzkim. - To co tutaj się dzieje, to dla mnie jeden wielki szok, nie ma słów, żeby to opisać. Coś niesamowitego, naprawdę (...). Czuję się wspaniale. To jest cudowne. Dziękuje wszystkim za okazaną pomoc! - powiedziała nam w czasie koncertu Natalka.

- Szkoła zorganizowała koncert i zbiórkę dla Natalii na pomoc w rehabilitacji i zakup transportera kąpielowego. Nie spodziewaliśmy się takiego rozmachu, jestem w szoku. Szkoła niesamowicie się postarała, bardzo dziękuję - dodała mama Natalii.

W koncercie wzięli udział uczniowie następujących placówek:
- PSP nr 14 Radom
- PSP nr 9 Radom
- PSP Wolanów
- PSP Parznice
- ZSO nr 4 Radom
- X LO im. Konarskiego

- Od 3 lat staramy się organizować taki festyn piosenki obco-języcznej, połączony z festynem charytatywnym dla jakiegoś ucznia naszej szkoły, który najbardziej tej pomocy potrzebuje. W tym roku jest to Natalka, która ujęła nas wszystkich swoją osobowością, dobrym sercem, radością i chcieliśmy chociaż w jakiś sposób jej pomóc. Było radośnie. Cieszymy się, że mogliśmy to zorganizować. Mamy nadzieję, że pieniążków uda się zebrać jak najwięcej, na leczenie i dalszą rehabilitację Natalki - mówiły z kolei nauczycielki "Konarskiego", Agnieszka Soczewińska i Kinga Piasta, które wraz z Anną Wiatrak oraz Jerzym Janiszewskim, były głównymi organizatorkami koncertu.

W internecie ciągle prowadzona jest zbiórka dla Natalii - TUTAJ.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych