Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Kolejny etap gwarancyjnej wymiany nawierzchni na alei Wojska Polskiego

dm, MZDiK 2021-10-21 15:33:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi na alei Wojska Polskiego i ulicy Żółkiewskiego, w dniu 21 października 2021 roku (czwartek) będą tam występować tymczasowe zmiany w organizacji ruchu kołowego. Zamknięte będą pojedyncze pasy.

Foto: UM Radom

Firma Budromost-Starachowice będzie prowadziła następny etap gwarancyjnej wymiany nawierzchni ciągów pieszo-rowerowych oraz jezdni.

W godzinach około 7:00-12:00 prace będą trwały na fragmencie ciągu pieszo-rowerowego po zachodniej stronie alei Wojska Polskiego, od ulicy Odrodzenia do Skarżyńskiego. Możliwe będą tam utrudnienia dla pieszych i dla rowerzystów.

W godzinach około 12:00-18:00 będzie zamknięty pas do skrętu w lewo ze wschodniej jezdni alei Wojska Polskiego (od strony ulicy Słowackiego) w ulicę Odrodzenia (w stronę ulicy Długojowskiej). Zalecany objazd będzie przebiegał tam dalej prosto aleją Wojską Polskiego, z zawracaniem na skrzyżowaniu z ulicą Lubelską.

Od około godziny 23:30 będzie natomiast zamknięty pas do skrętu w lewo z północnej jezdni ulicy Żółkiewskiego (od strony ronda Popiełuszki) w ulicę Kozienicką (w stronę ulicy Struga). Zalecany objazd będzie przebiegał dalej prosto ulicą Żółkiewskiego, z zawracaniem na węźle pod wiaduktem nad torami kolejowymi. Możliwy jest też objazd ulicami Żółkiewskiego i Zbrowskiego do 11 Listopada. Prace w tej okolicy potrwają do około godziny 3:30 w dniu 22 października 2021 roku.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Powyższe roboty nie będą miały żadnego wpływu na trasy kursowania autobusów komunikacji miejskiej w tym rejonie Radomia.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych