Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Kolejne utrudnienia na Żółkiewskiego

dm, MZDiK 2021-08-24 17:01:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi na skrzyżowaniu ulic Żółkiewskiego i Kozienickiej, w dniu 25 sierpnia 2021 roku (środa) w godzinach około 7:00-20:00 będą występowały tam tymczasowe utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej.

Firma Budromost-Starachowice będzie prowadziła gwarancyjną wymianę nawierzchni na południowej części skrzyżowania ulic Żółkiewskiego i Kozienickiej (na jezdni prowadzącej w stronę ronda Popiełuszki). Pracami będzie objęty także pas do skrętu w prawo w ulicę Kozienicką. Ruch pojazdów na ulicy Żółkiewskiego ma być w tym czasie sterowany ręcznie przez pracowników wykonawcy prac. Czasowo może być niemożliwy skręt w odcinek ulicy Kozienickiej biegnący w kierunku centrum miasta (dojazd będzie wówczas możliwy ulicami Gryczaną albo Beneta).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Nie będzie żadnych objazdów dla autobusów, lecz na linii 26 mogą być opóźnienia w kursowaniu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych