Boisko przy Zespole Szkół Elektronicznych ma mieć wymiary 62 x 30 metrów i nawierzchnię ze sztucznej trawy. Zadaniem wykonawcy będzie też wykonanie odwodnienia, montaż oświetlenia i tzw. piłkochwytów oraz zagospodarowanie terenu wokół boiska, w tym ułożenie chodników z kostki brukowej.
Elektronik będzie miał nowe boisko
Za cztery miesiące Zespół Szkół Elektronicznych będzie miał nowe boisko. To jedna z inwestycji z tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Umowa z wykonawcą, firmą RSsport z Warszawy, została już podpisana. Inwestycja pochłonie 634 tys. zł. Zwycięzca przetargu zaoferował jednocześnie udzielenie 6-letniej gwarancji.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

Niesamowite zdjęcia air-to-air z przygotowań przed Air Show Radom 2025

Radomianin stracił duże oszczędności, gdy chciał zainwestować w akcje koncernu naftowego

Chłopięce zabawki w "Malczewskim". Zobacz , posłuchaj, wykonaj

Powstaje przystanek Radom Południowy. Zmiany w rozkładzie jazdy
![Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe dni [SPRAWDŹ]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/05/58269/eb742c0bfb11df8f3c5a987db1be3357-310-180.jpeg)
Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe dni [SPRAWDŹ]
