Podczas konferencji, która odbywała się wczoraj w sali Kolumnowej Sejmu RP omawiano oczekiwania rybactwa i wędkarstwa wobec nowej perspektywy finansowej - Program Operacyjny „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020. Organizatorem „Dnia Rybaka i Wędkarza”, po raz kolejny już, była Organizacja Producentów Ryb Jesiotrowatych. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Polskiego Związku Wędkarskiego, Związku Producentów Ryb oraz Polskiego Towarzystwa Rybackiego.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Dzieci i młodzież z Radomia gościły w Sejmie z okazji obchodów Dnia Rybaka i Wędkarza
Dzieci ze szkółek wędkarskich Okręgu PZW w Radomiu wzięły udział w sejmowych obchodach Dni Rybaka i Wędkarza. Jedną z atrakcji było spotkanie z Panią Marszałek Ewą Kopacz. W spotkaniu uczestniczył także radomski radny Piotr Szprendałowicz.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
![Radość Agaty Kaczmarskiej po zdobyciu mistrzostwa świata [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/09/59153/89f95f161608b90744af24d381e68ecd-310-180.jpg)
Radość Agaty Kaczmarskiej po zdobyciu mistrzostwa świata [ZDJĘCIA]

15,5 mln zł dla regionu radomskiego z Mazowsza i Unii Europejskiej

Dziś Radomiak - Legia na Łazienkowskiej. Mecz przyjaźni tylko na trybunach

Agata Kaczmarska mistrzynią świata w boksie! Łzy podczas dekoracji

Pierwszy tryumf beniaminka z Radomia w 1. lidze
