Środa 19 czerwca
Gerwazego, Protazego, Borzysława
RADOM aktualna pogoda

Dużo wydarzeń w ramach Free(Ra)dom Festival [ZDJĘCIA]

dm, UM Radom 2021-06-21 15:31:00

Za nami weekend pełen wydarzeń organizowanych w ramach trwającego Free(Ra)dom Festival. W programie był szereg spotkań i rozmów o wolności. Gośćmi byli m.in. Hirek Wrona, Tomasz Sianecki, Jacek Fedorowicz, Jan Mela, Marta Frej, Jerzy Górski i Szymon Szymankiewicz. Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła ponadto na spotkania autorskie z Rafałem Księżykiem i Jakubem Kuzą.

Foto: UM Radom

Nie zabrakło także wydarzeń kulturalnych. W piątek, w muszli koncertowej w parku im. T. Kościuszki odbyło się wspólne śpiewanie największych polskich przebojów lat osiemdziesiątych. W sobotę przy fontannach, z przedstawieniem „Pokój” wystąpił Uliczny Teatr Snów, a w muszli koncertowej odbył się recital Grzegorza Molendy zatytułowany „Nim opuszczą szlaban”. Z kolei w niedzielny wieczór podziwialiśmy „Koncert na ścianie”, czyli widowisko multimedialno-muzyczne na Placu Corazziego.

Dużo działo się też w parku na Obozisku. Tu do strefy młodych zaprosił MOK Amfiteatr. W programie były m.in. pokazy, warsztaty, koncerty i projekcja filmu „Skandal” o warszawskiej grupie Molesta.

Impreza potrwa do 26 czerwca. Szczegółowy program tutaj.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych