Czwartek 22 luty
Małgorzaty, Marty, Piotra
RADOM aktualna pogoda

Dodatkowe kursy autobusów na Festiwal Ziemniaka

dm, MZDiK 2021-09-24 09:05:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z organizacją imprezy Festiwal Ziemniaka w Muzeum Wsi Radomskiej, w dniu 26 września 2021 roku (niedziela) w godzinach około 10:00-20:00 zostanie zwiększona częstotliwość kursowania autobusów miejskich linii 17.

W celu ułatwienia dojazdu na imprezę, autobusy linii 17 będą wtedy kursowały z następującymi częstotliwościami: w godzinach około 10:00-13:00 co około 20 minut, a w godzinach około 13:00-20:00 co około 15 minut. Dodatkowe kursy autobusów na linii 17 będą wykonywane w równych odstępach pomiędzy kursami rozkładowymi. W pozostałych godzinach w tym dniu kursy będą wykonywane według stałego rozkładu jazdy na niedziele i święta. Dojście do skansenu będzie możliwe od przystanku Stalowa / Starokrakowska 02 (przy lesie) przez ulicę Stawową.

W rejon Muzeum Wsi Radomskiej dojeżdżają też autobusy linii 18 - do przystanku Szydłowiecka / Czajkowskiego (NŻ) 01. Od strony ulicy Szydłowieckiej nie ma jednak wejścia do skansenu dla osób, które zamierzają kupić bilet w kasie (jest ona tylko przy ulicy Stawowej). Dojazd linią 18 polecany jest jedynie dla posiadaczy biletów online, którzy mogą przyłożyć je do czytnika przy bramie od ulicy Szydłowieckiej i w ten sposób wejść do skansenu. Wszyscy pozostali uczestnicy imprezy muszą natomiast kierować się do bramy głównej muzeum od ulicy Stawowej.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych