Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Do sprzedaży trafiły pierwsze papierowe bilety jednogodzinne z hologramem

dm, MZDiK 2021-11-27 12:45:00

Lekko zmodyfikowany wzór papierowych biletów jednogodzinnych trafił już do sprzedaży. Po lewej stronie każdego takiego biletu jest teraz hologram z napisem MZDiK Radom. Uspokajamy pasażerów, że stare wzory obowiązują do wyczerpania dotychczasowych zapasów. Cena pozostała bowiem bez zmian. Korekty dotyczą tylko szaty graficznej - informuje na swojej stronie internetowej MZDiK.

Dotychczasowa oraz nowa wersja graficzna biletów

Nowe wzory dotyczą na razie tylko papierowych biletów jednogodzinnych normalnych (po 3 złote). Pierwsza partia znalazła się już w sprzedaży. Dodanie wspomnianego paska z hologramem spowodowało tu konieczność niewielkiego przesunięcia poszczególnych elementów graficznych. Sam układ pozostał jednak bez większych zmian. Trochę lepiej widoczny jest obecnie niewielki okrągły piktogram z napisem 1 h. Ma to uwypuklić czas ważności tego biletu. Zmiana technologii druku pozwala przy okazji na dokładniejsze odwzorowanie kolorów zgodnych ze strategią marki Radomia. W miarę wyczerpywania się zapasów do sprzedaży trafi też nowy wzór biletu jednogodzinnego ulgowego (po 1,5 zł) - czytamy na mzdik.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych