Poniedziałek 30 stycznia
Macieja, Martyny, Teofila
RADOM aktualna pogoda

Datkomat w Galerii Słonecznej

dm 2021-11-15 10:15:00

Od 16 listopada w Galerii Słonecznej w Radomiu można będzie wesprzeć zbiórki prowadzone przez fundację Siepomaga, prowadzone na rzecz chorych dzieci.

- Wspólnie z fundacją ratujemy życie i zdrowie, które wyceniono na kwoty niemożliwe do osiągnięcia przez potrzebujących. Datkomat od Siepomaga to fenomenalne urządzenie, które sprawi, że pomaganie stanie się jeszcze prostsze, umożliwi wsparcie podopiecznych fundacji, a niejednokrotnie naszych bliskich i znajomych, poprzez szybkie płatności zbliżeniowe - mówią przedstawiciele Galerii Słonecznej.

Urządzenie zlokalizowane będzie na parterze Galerii Słonecznej, naprzeciwko operatora spożywczego Carrefour. Najbliższa zbiórka przeprowadzona zostanie na rzecz Szymonka Berlińskiego z Radomia, chorego na neuroblastomę, więcej informacji znajdą Państwo na stronie fundacji Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/szymon-berlinski.

Po każdej zakończonej zbiórce, datkomat w Galerii Słonecznej będzie służył do wspierania zbiórek dla kolejnych chorych dzieci z Radomia, naszych okolic i nie tylko.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych