Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Czyste powietrze - spotkanie informacyjne dla mieszkańców

dm, UM Radom 2021-09-27 08:19:00

Urząd Miejski zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone programowi "Czyste Powietrze”. Odbędzie się ono w środę, 29 września 2021 r., w godz. 14:00-15:00, w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Moniuszki 9. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona - zgodnie z przepisami sanitarnymi COVID-19.

W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z założeniami programu i rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również uzyskać informacje na temat sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania inwestycji.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków.

W ramach programu można ubiegać się o dofinansowanie do przedsięwzięć realizowanych w domach jednorodzinnych wolnostojących, budynkach znajdujących się w zabudowie szeregowej, bliźniaczej lub grupowej. Możliwe jest uzyskanie dofinansowania m.in. do wymiany pieca na zgodny z obecnymi normami energetycznymi, termomodernizacji zewnętrznej i wewnętrznej, wymiany stolarki okiennej, stolarki drzwiowej, instalacji centralnego ogrzewania, czy montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych