Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Chodnik przy ul. Chałubińskiego zostanie przebudowany

dm, UM Radom 2021-09-23 16:45:00

Jeszcze w tym roku zostanie wyremontowany chodnik przy ulicy Chałubińskiego. Nowa nawierzchnia z kostki brukowej będzie ułożona między ulicą Narutowicza, a parkiem Planty.

- To odcinek, który obsługuje komunikacyjnie obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W sąsiedztwie znajduje się też przedszkole oraz liceum ogólnokształcące, a jednocześnie jest to droga prowadząca do przystanków autobusowych. To wszystko sprawia, że ruch pieszy na ulicy Chałubińskiego jest duży, dlatego zdecydowaliśmy, że oszczędności, które powstały w Radomskim Programie Chodnikowym przeznaczymy właśnie na ten cel - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił już przetarg na wykonanie prac. Na oferty czeka do 6 października. Zwycięzca będzie miał na realizację inwestycji 50 dni.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych