Poniedziałek 29 maja
Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
RADOM aktualna pogoda

Chodnik przy ul. Chałubińskiego zostanie przebudowany

dm, UM Radom 2021-09-23 16:45:00

Jeszcze w tym roku zostanie wyremontowany chodnik przy ulicy Chałubińskiego. Nowa nawierzchnia z kostki brukowej będzie ułożona między ulicą Narutowicza, a parkiem Planty.

- To odcinek, który obsługuje komunikacyjnie obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W sąsiedztwie znajduje się też przedszkole oraz liceum ogólnokształcące, a jednocześnie jest to droga prowadząca do przystanków autobusowych. To wszystko sprawia, że ruch pieszy na ulicy Chałubińskiego jest duży, dlatego zdecydowaliśmy, że oszczędności, które powstały w Radomskim Programie Chodnikowym przeznaczymy właśnie na ten cel - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił już przetarg na wykonanie prac. Na oferty czeka do 6 października. Zwycięzca będzie miał na realizację inwestycji 50 dni.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych