Czwartek 22 luty
Małgorzaty, Marty, Piotra
RADOM aktualna pogoda

Boisko na Michałowie z dofinansowaniem

dm, UM Radom 2021-08-04 15:00:00

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 na Michałowie zostanie dofinansowana kwotą 200 tysięcy złotych z budżetu Mazowsza. Radom otrzymał maksymalne możliwe dofinansowanie przyznane miastu w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej.

- To kolejny przykład dobrej współpracy z samorządem Województwa Mazowieckiego i marszałkiem Rafałem Rajkowskim. Jestem przekonany, że powstające na Michałowie nowe boisko będzie dobrze służyło zarówno uczniom szkoły, jak i wszystkim mieszkańcom osiedla - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Przypomnijmy, że przy PSP nr 3 powstaje boisko o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z infrastrukturą techniczną, czyli oświetleniem i odwodnieniem. Zamontowane zostaną również piłkochwyty. Budowa będzie kosztowała ponad 638 tys. złotych. Prace mają się zakończyć w połowie tego miesiąca.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych