Niedziela 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Bezpłatne badania mammograficzne w radomskim szpitalu

dm, RSS 2022-01-16 11:17:00

Radomski Szpital Specjalistyczny w ramach Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię Panie w wieku od 50 do 69 lat.

Badanie jest bezpłatne, finansowane przez NFZ i nie wymaga skierowania lekarskiego.

Warto pamiętać, że wcześnie wykryty nowotwór umożliwia natychmiastowe, skuteczne leczenie oraz daje niemal stuprocentową gwarancję powrotu do zdrowia. Mammografia pozwala na wykrycie zmian bezobjawowych w bardzo wczesnym etapie rozwoju, kiedy nie są one wyczuwalne podczas samokontroli piersi.

Badania są z wykonywane w Pracowni Mammografii Zakładu Diagnostyki Obrazowej Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Pracownia Mammografii znajduje się na I piętrze szpitala (gabinet nr 25) w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej.

Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 - 15.00 osobiście lub pod nr telefonu: 48 36 152 62; 48 36 15 585.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych