Kobieta wyszła z domu w nocy z 28 na 29 stycznia i słuch o niej zaginął. Poszukiwania, w tym także w mediach społecznościowych, zakrojone były na szeroką skalę. Policja już je odwołała. Rodzina cieszy się z odnalezienia zaginionej.
Beata Wasilak odnalazła się
Zaginiona 53-letnia radomianka, Beata Wasilak odnalazła się. Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Radomiu, kobieta wróciła do miejsca zamieszkania.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Czarni postawili na sprawdzonych libero. Na tej pozycji zmian w nowym sezonie nie będzie
Przez cały dzień objazdy dla autobusów 11. linii, podczas obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76
Można już głosować w Budżecie Obywatelskim Radomia 2027. Do rozdania prawie 11 mln zł
Trzy kolejne ulice z asfaltem. Dziś rusza przebudowa ulicy Sandomierskiej
Ten bimbrownik działał na szeroką skalę. Stracił cały towar i linię produkcyjną