Środa 24 lipca
Kingi, Krystyny, Antoniego
RADOM aktualna pogoda

Andrzej Kosztowniak nowym przewodniczącym Komisji Finansów Publicznych

dm, wnp.pl, PAP 2022-02-24 10:15:00

Sejmowa Komisja Finansów Publicznych wybrała w środę nowego przewodniczącego - został nim radomski poseł Andrzej Kosztowniak (PiS). Zastąpił na tej funkcji Wiesława Janczyka, który na początku lutego został przez Sejm powołany do Rady Polityki Pieniężnej.

Poseł Kosztowniak był jedynym zgłoszonym kandydatem na szefa Komisji Finansów Publicznych. Wcześniej pełnił funkcję wiceprzewodniczącego komisji finansów.

"Mam nadzieję, że sprostam państwa oczekiwaniom, choć wiem że nie będzie to łatwe przy temperaturze sporu, który często prowadzimy. (...) Gorąco proszę z jednej strony o wyrozumiałość, ale z drugiej strony również o formę współpracy. Serdecznie dziękuję państwu za zaufanie" - powiedział Kosztowniak po wyborze na przewodniczącego komisji.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych