Czwartek 18 kwietnia
Apoloniusza, Bogusławy, Go¶cisława
RADOM aktualna pogoda

Prace wodociągowe. Objazd ul. Chłodnej

dm, MZDiK 2021-10-20 09:33:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami wodociągowymi (zadanie Wodociągów Miejskich), od dnia 20 października 2021 roku (środa) do odwołania będzie zamknięty odcinek ulicy Chłodnej od Wernera do Folwarcznej. Objazdem pojadą też autobusy linii 15.

Ulica Chłodna będzie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku pomiędzy ulicami Wernera a Folwarczną (zakaz nie będzie dotyczył tylko pojazdów budowy oraz warunkowego - w miarę możliwości - dojazdu do posesji zlokalizowanych w tym rejonie). Objazd w kierunku północnej części dzielnicy Kaptur zostanie wyznaczony ulicami Wernera, Polną i Folwarczną (dla rowerzystów korzystających z kontrapasa zalecany objazd będzie obowiązywał przez Folwarczną, Polną i Wernera).

Autobusy linii 15 będą w kierunku pętli Kaptur kursowały objazdem ulicami Chłodną, Wernera, Polną i Folwarczną. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku Chłodna / Folwarczna 04 (w stronę ulicy Folwarcznej). Na trasie objazdu będzie obowiązywał przystanek Wernera / Chłodna 06 (w stronę ulicy Czarnieckiego).

Trasa autobusów komunikacji miejskiej linii 15 w przeciwnym kierunku, to znaczy w stronę pętli Janiszpol lub Makowiec, zostaje bez zmian przez ulicę Polną.

Inwestorem robót na odcinku ulicy Chłodnej jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych