Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Zmiany w rozkładzie jazdy dwóch linii

dm, MZDiK 2020-09-26 09:33:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z wnioskiem gminy Zakrzew, od dnia 26 września 2020 roku (sobota) będą skorygowane rozkłady linii 6 i 8. Zmiany będą polegały na skierowaniu kilku kursów na trasy wariantowe do pętli Milejowice / Cerekiewska i Golędzin.

Na linii 6 kursy z pętli Godów w dni powszednie o godzinach 9:35 i 10:55 oraz w niedziele i święta o 9:44 zostaną skierowane do pętli Milejowice / Cerekiewska (dotychczas były one wykonywane po trasie podstawowej tylko do pętli Milejowice / Kasztanowa). Nowe odjazdy z pętli Milejowice / Cerekiewska będą wykonywane w dni powszednie o 10:34 i 11:54 oraz w niedziele i święta o 11:06.

Na linii 8 kurs z pętli Os. Wośniki w soboty o godzinie 11:20 zostanie skierowany do pętli Golędzin (i w związku z tym nie będzie on obsługiwał końcowego odcinka ulicy Wolanowskiej w Radomiu). Nowy odjazd z Golędzina będzie o 12:28.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych