Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

Kanadyjskie stypendia wręczone

dm, UM Radom 2021-05-26 15:30:00

Już po raz czternasty kanadyjska fundacja Polish Orphans Charity przyznała stypendia uzdolnionym artystycznie dzieciom i młodzieży z Radomia. Ich wręczenie odbyło się w Urzędzie Stanu Cywilnego.

- Te stypendia to docenienie waszych talentów, pasji i zaangażowania. Życzę, aby były one kamieniem milowym w rozwoju waszych umiejętności. Liczę na to, że podobnie jak wiele innych osób, które otrzymały stypendia Polish Orphans Charity w poprzednich latach, będziecie na całym świecie rozsławiać Radom jako miasto wielkich, spełnionych talentów - mówił wręczając stypendia prezydent Radosław Witkowski.

W tym roku stypendia otrzymało 20 osób uzdolnionych w dziedzinie m.in. muzyki, sztuk plastycznych czy literatury. Każdy z nich otrzymał ponad 2,8 tysiąca złotych. To pieniądze, które stypendyści mogą przeznaczyć na rozwój swojego talentu, na przykład na zakup sprzętu czy pokrycie kosztów zajęć artystycznych.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych