Czwartek 18 kwietnia
Apoloniusza, Bogusławy, Go¶cisława
RADOM aktualna pogoda

Festyn ''Mieszkańcy - Mieszkańcom'' na radomskim Rynku [ZDJĘCIA]

dm 2017-10-22 20:35:00

Festyn "Mieszkańcy - Mieszkańcom" odbył się na radomskim Rynku. Celem organizatorów - Stowarzyszenia Mieszkańców z Mroza - było zaprezentowanie działań i osiągnięć organizacji pozarządowych działających przy Centrach Aktywności Lokalnej, nawiązanie współpracy między tymi organizacjami, a także zachęcenie mieszkańców Radomia do włączenia się w działalność trzeciego sektora.

W Radomiu działa około 500 różnego rodzaju organizacji, począwszy od klubów sportowych, organizacji zajmujących się kulturą, szeroko rozumianą edukacją czy zrzeszających np. seniorów. Wiele z tych organizacji angażuje się w prace 10 radomskich Centrów Aktywności Lokalnej.

Stowarzyszenie Mieszkańców z Mroza pokazało te organizacje, ich profile działalności, osiągnięcia, a przede wszystkim ludzi, którzy w nich działają. Jednocześnie zachęcili same organizacje do nawiązywania częstszej i bliższej współpracy, do przygotowywania wspólnych przedsięwzięć dla mieszkańców. Samych radomian piknik miał zachęcić do jeszcze większej aktywności i zaangażowania w prace III sektora.

Zachęcamy do oglądania zdjęć.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych