Środa 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Dziś Marsz Życia i Nadziei. Będą utrudnienia

dm, MZDiK 2021-10-22 09:17:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanym Marszem Życia i Nadziei, w dniu 22 października 2021 roku (piątek) w godzinach około 15:30-16:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym oraz w kursowaniu autobusów w zachodniej części Śródmieścia.

Marsz przejdzie sprzed Radomskiego Szpitala Specjalistycznego ulicami Lekarską, Tochtermana, Traugutta i Żeromskiego na plac Corazziego (przed Urzędem Miejskim). Może to spowodować chwilowe zakłócenia w ruchu kołowym i ewentualne kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 1, 7, 8, 9, 15 i 25.

MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie trasy powyższego marszu, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem oraz w miarę możliwości o omijanie tych ulic w podanych godzinach.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych