Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Wkręć się w teatr: Bajka o gajowym Chrobotku

dm, MOK 2021-10-16 10:59:00

MOK "Amfiteatr" wraca z serią „Wkręć się w teatr”. Tym razem organizatorzy zapraszają na „Bajkę o gajowym Chrobotku”. Spektakl odbędzie się 17 października.

Poznajcie Chrobotka, bohatera bajki Vaclava Ctvrtek’a. Ten dobry gajowy z pewnością nauczy nas, jak zachowywać się w lesie. Potrafi stanąć w obronie zwierząt, za co niestety przyjdzie mu stracić las, którym się opiekuje. Krecik Kamratek i rusałka Józefka na pewno mu pomogą. Myśliwy Krępak zrobi jednak wszystko by do tego nie dopuścić. Przedstawienie uczy, że nie warto się kłócić, a wykorzystując innych, możemy tylko stracić przyjaciół. W spektaklu dzieci poznają lalki typu muppet.

Spektakle w godz. 10 i 12 w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5. Bilety: 15 zł normalny, 50 zł rodzinny (2 dzieci + 2 dorosłych). Kupując bilet, wybierasz godzinę spektaklu. Bilety dostępne na biletyna.pl pod adresem: https://biletyna.pl/spektakl/Wkrec-sie-w-teatr-Bajka-o-gajowym-Chrobotku?fbclid=IwAR3eq9aD5P9DAyPW5c82bi6hLQFwlkm61LxvXbeHhIdvjympc1pi45iHuaA i w kasie Amfiteatru na Daszyńskiego 5.

Spektakl dla widzów od lat 3 do 10.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych