Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Wieczór z 3D - trójwymiar kobiecości w Resursie

dm 2022-04-06 15:17:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" w Radomiu zaprasza w najbliższy piątek, 8 kwietnia o godz. 18:00, na "Wieczór z 3D - trójwymiar kobiecości".

Trzy uzdolnione artystycznie radomskie Doroty zaprezentują swoje talenty i ukażą za ich pośrednictwem określoną sferę nierozerwalnych z naszym bytem emocji.

Dorota Wólczyńska, Dorota Lewandowska oraz Dorota Wulczyńska-Kieloch - językami własnych twórczości: fotograficznej, teatralnej i malarskiej - opowiedzą o skrywanych źródłach mocy i (nie)mocy w życiu każdej kobiety.

Projekt tego artystycznego spotkania powstał z inicjatywy Joanny Tam. Wystawy fotografii D. Wólczyńskiej oraz malarstwa D. Wulczyńskiej-Kieloch oglądać można w Galerii Resursa do 30 kwietnia br.

Wstęp wolny.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych