Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Warsztaty rodzinne w Elektrowni

dm 2022-04-04 15:59:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, zaprasza w niedzielę (10 kwietnia) o godz. 13:00, na warsztaty rodzinne.

Wystawa Poli Dwurnik

autor: Marcin Kucewicz

- Rozpoczniemy od spaceru po wystawie Poli Dwurnik, pt. „Kości i Pióra”, podczas którego nasza wyobraźnia będzie pracowała na najwyższych obrotach. Wskoczymy dzięki niej do amazońskiej dżungli i odległych galaktyk. Spotkamy świętą Apolonię, patronkę stomatologów. Nie zabraknie intensywnych kolorów, tajemniczych kształtów i plastycznych zabaw. Czas zakasać rękawy i poznać intrygujący świat Poli Dwurnik! - mówi Michał Grabowski, pracownik działu edukacji Elektrowni.

Warsztaty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku 5­-12 lat.

Cena: 10 zł / rodzina (maks. 3 osoby)

Zapisy: edukacja@mcswelektrownia.pl

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Komentarze naszych czytelników

  • PO to dno

    2022-04-05 11:48:02

    Masakra w Buczy wstrząsnęła w ostatnich dniach światem, tymczasem w Berlinie przez miasto przejechała kolumna z powiewającymi flagami rosyjskimi i radzieckimi.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych