Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Strefa Rossmanna "Czujesz Klimat?"

as 2024-06-04 15:14:00

Strefa Rossmanna "Czujesz Klimat?" wraz z wyjątkowymi instaspotami i stanowiskami do podkręcenia festiwalowego look’u zadebiutuje na Orange Warsaw Festival w dniach 7-8 czerwca.

Strefy Rossmanna podczas największych wydarzeń muzycznych to już stały element najważniejszych polskich festiwali plenerowych. W dniach 7-8 czerwca odbędzie się piętnasta, jubileuszowa edycja jednego z największych polskich festiwali muzycznych – Orange Warsaw Festival.

Podczas tegorocznej edycji na scenie będzie można zobaczyć światowej sławy gwiazdy, takie jak Nicki Minaj, The Prodigy czy Troy Sivan. Nie zabraknie również muzyki rodzimych twórców, w tym Mroza, rapera PRO8LEM, zespołu Kwiat Jabłoni i wielu więcej.

Co czeka w strefie Rossmanna?

Festiwalowa strefa Czujesz Klimat? zawsze przyciągała uczestników licznymi atrakcjami. W tym roku Rossmann podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej! Dla odwiedzających dostępne będą m.in.:

• Beauty Patrol rozdający gadżety dopełniające festiwalowy look;

• Rossmann Make up Studio, gdzie każdy chętny będzie mógł zyskać niezwykły festiwalowy makijaż wykonany przez hostessy;

• Uwielbiane przez festiwalowiczów instaspoty, zarówno zupełnie nowe, jak i odświeżone wersje starych, nowe odsłony kultowych instalacji z ubiegłego roku w tym kultowy już ogromny koszyk Rossmanna, który skradł serca odwiedzających podczas zeszłorocznego Openera.

7-8 czerwca, Orange Warsaw Festival. Spotkajmy się w strefie Rossmanna i w otoczeniu ulubionych rytmów poczujmy klimat nadchodzącego lata!

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych