Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Plebiscyt na nowy wzór i nazwę karty bibliotecznej

dm, MBP 2022-01-07 09:19:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza do wzięcia udziału w plebiscycie i oddawania głosów na nowy wzór i nazwę karty bibliotecznej, która będzie obowiązywać od lutego 2022 roku. Pretekstem do jej wprowadzenia jest oczywiście 100-lecie radomskiej biblioteki.

Głosować można przez internet – anonimowa ankieta znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/Ze1Nuq35dGPkVMSm9 oraz w formie papierowej (w Wypożyczalni Głównej przy ul. Piłsudskiego 12, a także we wszystkich filiach). Można wybrać można jeden wzór karty i jedną nazwę. Głosowanie potrwa do 9 stycznia 2022 r. Szczegóły na stronie internetowej biblioteki www.mbpradom.pl oraz na Facebooku.

Wyzwanie czytelnicze na 2022 rok

Już w styczniu Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprosi do wzięcia udziału w wyzwaniu czytelniczym, które potrwa przez cały rok. W skrócie – co miesiąc będzie zachęcać do przeczytania dowolnej książki z zaproponowanej kategorii. W pierwszym miesiącu Nowego Roku to „Książkowy prezent”, zatem poleci zapoznanie się z tymi tytułami, które trafiły pod choinkę jako gwiazdkowe podarunki.

Najbardziej zaangażowani i kreatywni uczestnicy wyzwania czytelniczego otrzymają nagrody. Będą przyznawane co miesiąc. A do zdobycia – przez cały rok – będzie łącznie 100 książek! To nieprzypadkowa liczba – rok 2022 to rok 100-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Akcja będzie się odbywać w mediach społecznościowych – równolegle na Facebooku (jako wydarzenie) i na Instagramie. W jej organizacji i przeprowadzeniu Miejską Bibliotekę Publiczną będzie wspierać bookstagramerka Amelia Żuchowska (@zuchwabook).

Szczegóły na stronie internetowej biblioteki www.mbpradom.pl oraz na Facebooku.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych