Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

Ferie 2023 - Moc Kolorów w Elektrowni

dm 2023-02-07 15:51:00

Tegoroczne ferie zimowe w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu to okazja do przeżycia niezwykłej edukacyjnej przygody.

Dla małych miłośników sztuki przygotowano na każdy dzień zimowej przerwy od obowiązków szkolnych artystyczne zadanie do wykonania. - Na profilu FB MCSW Elektrownia (www.facebook.com/mcswe24) publikować będziemy najbardziej kolorowe prace z kolekcji dzieł sztuki współczesnej. Towarzyszyć im będą plastyczne wyzwania dla najmłodszych. Świetna zabawa gwarantowana, a najciekawsze realizacje nagradzać będziemy artystycznymi nagrodami - informują organizatorzy.

Oferta na ferie to także warsztaty artystyczne dla grup. Zapraszamy do kontaktu organizatorów półkolonii oraz szkoły. W ramach zajęć proponujemy spotkanie z wystawą "Suma naszych pragnień” oraz dedykowane jej zajęcia plastyczne.

www.mcswelektrownia.pl

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych