Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Elektrownia na weekend

dm 2021-11-04 14:49:00

Kino studyjne Elektrowni zaprasza w najbliższy piątek o godz. 20:00, na premierę filmu pt. „Wszystkie nasze strachy”, film z 46. FPFF – Gdynia 2021, nagrodzony Złotymi Lwami. W roli głównej Dawid Ogrodnik – gwiazda hitów „Ostatnia Rodzina”, „Jesteś Bogiem” i „Chce się żyć”.

Następny seans, na który warto się wybrać to film "Moje wspaniałe życie", który jest pierwszą od dwunastu lat główną rolą Agaty Buzek. W sobotę seans odbędzie się o godzinie 15:45, natomiast w niedzielę o godz. 16:00. Bilety w cenie 20 zł.

„Mój przyjaciel wampir" to propozycja dla rodziców z dziećmi od 7 lat, film animowany z dubbingiem. Jest to niezwykle ciepła opowieść o małym wampirku, który od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. Cena biletu 15 zł.

Elektrownia nadal gra długo oczekiwany nowy film Edgara Wrighta pt. „Ostaniej nocy w Soho", w sobotę seans o godz. 17:45, a w niedzielę o godz. 20:00.

Projekcje filmów odbywają się w sali wyposażonej w najnowocześniejszą aparaturę: projektor cyfrowy 4K, 3D oraz system dźwiękowy w standardzie 7.1 firmy Meyer Sound.

Weekend to świetny czas, żeby przyjść do Elektrowni również na wystawy, można obejrzeć prace Piotra Lutyńskiego, Mieczysława Knuta oraz radomianki Edyty Jaworskiej – Kowalskiej. Na zewnątrz dostępny świetny mural Zofii Łuczko, projekt prezentowany w ramach cyklu „Kadry pod napięciem”. W sobotę i niedzielę ekspozycje są czynne od 12:00 do 18:00, wstęp 8 zł.

Pełna informacja o wydarzeniach na www.mcswelektrownia.pl.

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, ul. Mikołaja Kopernika 1

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych