Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Bajkowa niedziela w Resursie

dm 2022-04-09 09:33:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" zaprasza w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia o godz. 11:00, na "Bajkową niedzielę".

Tym razem naszym milusińskim wyświetlimy bajkę pt. "Książka Lili" oraz zaprosimy wszystkie dzieci do wspólnych zabaw plastycznych z animatorkami - informują organizatorzy.

Lila, bohaterka książki dla dzieci, nagle wypada ze swojego papierowego świata i zostaje uwięziona w miejscu, do którego nie należy. Tak zaczyna się wspaniała przygoda, podczas której Lila odkrywa, że jedyną osobą, która może ją uratować jest Ramon, właściciel książki, z której wypadła dziewczynka. Niestety, Ramon nie czytał jej od wielu lat. Co gorsza, nie jest już małym chłopcem i dawno przestał wierzyć w fantazje. Lila i jej przyjaciółka Manuela wyruszają w niebezpieczną podróż po Pustyni Utraconych Wspomnień, by dowiedzieć się co wydarzyło się w życiu Ramona. Czym zakończy się ich przygoda?

Bilety w cenie 10 zł dostępne są w kasie Resursy, a także poprzez witryny: resursa.radom.pl oraz biletyna.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych