Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

Bajkowa Niedziela w Resursie

dm 2022-01-13 14:33:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" zaprasza 16 stycznia o godz. 11.00 na Bajkową Niedzielę w Resursie.

Tym razem dla naszych milusińskich przygotowaliśmy projekcję filmu animowanego pt. "O czym szumi las" oraz warsztaty, podczas których animatorzy nauczą dzieci tworzenia różnych form z balonów.

Opis filmu:

Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania przekonania wszystkich drapieżników do nowej idei. 

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Resursy oraz na biletyna.pl.

Resursa

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych