Środa 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Za nami 25. Radomskie Święto Chleba

dm, UM Radom 2023-09-04 08:12:00

Bo bez chleba żyć się nie da! – pod takim hasłem przebiegało 25. Radomskie Święto Chleba. Przez trzy dni swoje wyroby prezentowali radomscy piekarze. Były tradycyjne wypieki oferowane klientom na co dzień, jak i wyroby specjalnie przygotowane na tę okazję, w tym np. klucze św. Kazimierza. Na kiermaszu, oprócz pieczywa i ciast, można było kupić również inne produkty, w tym miody, sery czy wędliny.

autor: UM Radom

Kiermaszowi, który odbywał się na Placu Corazziego towarzyszył festyn rodzinny, w tym zajęcia fit dance, warsztaty artystyczne, pokazy taneczne oraz gry, zabawy i konkursy. Tradycyjnie nie zabrakło prezentacji artystycznych. Wystąpił m.in. Jan Majewski, Big Band Mundana oraz zespół Wanda i Banda.

Organizatorami Święta Chleba byli: Cech Piekarzy w Radomiu, Dom Kultury Borki, RKŚTiG Łaźnia, Urząd Miejski w Radomiu. Partnerem głównym wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych