Niedziela 3 grudnia
Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
RADOM aktualna pogoda

Weekend seniora z kulturą

dm 2021-10-01 13:25:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu przyłącza się do akcji „Weekend seniora z kulturą”. Jest to kolejna edycja inicjatywy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

„Weekend seniora z kulturą” odbędzie się w sobotę i niedzielę (2 i 3 października) i jest przeznaczony dla osób 60 +. W Elektrowni uczestnikom akcji zostaną bezpłatnie udostępnione wystawy Edyty Jaworskiej "Take a look" oraz Mieczysława Knuta "Ku transcendencji". Na patio będzie można również obejrzeć prace Zofii Łuczko, prezentowane na murze w ramach projektu „Kadry pod napięciem”. Projekt nosi tytuł "Grunt to pozory".

- 2 i 3 października o godz. 12.30 zapraszamy również na zwiedzanie wszystkich ekspozycji z przewodnikiem. Twórczość Edyty Jaworskiej oraz Mirosława Knuta przybliży Michał Grabowski, prowadzący dział edukacji w Elektrowni. Na oprowadzanie po wystawach obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 505 38 28 24. Wstęp bezpłatny (dla osób 60 +) - informuje Elektrownia.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych