Wtorek 5 grudnia
Saby, Kryspiny, Wilmy
RADOM aktualna pogoda

Teatr Kamishibai. Nowość w repertuarze Amfiteatru

dm, MOK 2022-02-26 10:59:00

Utrwal bliskie twojemu sercu historie rodzinne dzięki teatrowi ilustracji! Na pewno masz historie z życia swojej rodziny, które warto utrwalić, które chciałabyś/łbyś aby zostały zapamiętane przez kolejne pokolenia. Są to historie czasami skomplikowane, czasami proste, banalne, barwne, wesołe a na pewno wyjątkowe dla ciebie i twojej rodziny.

Zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty, podczas trzech spotkań poznasz technikę opowiadania teatru Kamishibai i dzięki temu stworzysz swoją niepowtarzalną opowieść. Na finał cyklu zajęć odbędzie się przedstawienie, na które będziesz mogła/mógł zaprosić najbliższych. Zajęcia poprowadzi Robert Poryziński z Teatru Miejsca.

Umiejętności aktorskie oraz plastyczne nie są konieczne. Przynieś ze sobą fotografię, która będzie pretekstem do zbudowania opowieści a my pokażemy ci jak to zrobić. Zabierz ze sobą swoją pociechę! My zajmiemy się animacją dzieci, podczas gdy dorośli skupią się na naszych kreatywnych warsztatach. Zgłoszenia takiej potrzeby przyjmujemy pod adresem mejlowym: karolina.rudecka@amfiteatr.radom.pl.

Wydarzenie składa się z trzech spotkań, które odbędą się: 5, 12. i 19. marca w godz. 15.00-18.00. Końcowy występ uczestników zaplanowany jest na 19 marca o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!

Kup bilet on-line: 49 zł/pakiet trzech spotkań na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru przy ul. Parkowej 1 (płatność wyłącznie gotówką): https://biletyna.pl/inne/TEATR-KAMISHIBAI-WARSZTATY-FAMILIJNE.

Liczba miejsc ograniczona! Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.

MOK "Amfiteatr"

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych