Piątek 3 luty
Błażeja, Telimeny, Oskara
RADOM aktualna pogoda

Seniorzy bawili się w hali RCS

dm, UM Radom 2022-11-25 10:24:00

Ponad tysiąc osób bawiło się na dorocznym Balu Seniora, który w dwóch turach, we wtorek i środę, odbył się w hali Radomskiego Centrum Sportu. To jeden z elementów miejskiej polityki senioralnej prowadzonej pod hasłem „Siła w seniorach”.

- Bardzo się cieszę, że po dwóch latach pandemii znów mogliśmy zaprosić na Bal Seniora. Mocno stawiamy na taką politykę senioralną w naszym mieście, która aktywizuje grupę najstarszych mieszkańców naszego miasta. Cieszę się tym bardziej, że tegoroczny bal odbywa się w nowej, najnowocześniejszej w województwie mazowieckim hali widowiskowo-sportowej, która powstała nie tylko po to, by organizować tu zawody sportowe czy na przykład koncerty, ale także takie wydarzenia - mówił podczas balu prezydent Radosław Witkowski.

Bal został zorganizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka”.

Komentarze naszych czytelników

 • Kapitan Radosław W.

  2022-11-25 10:18:06

  Jak na Titanicu

 • smith

  2022-11-25 10:28:45

  tylko na Titanicu kanalizacja działała poprawnie .kto odebrał ten bubel?

 • lucjan

  2022-11-25 19:31:31

  To NIE hala,tylko POwiatowy przeciekający barak.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych