Niedziela 3 grudnia
Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
RADOM aktualna pogoda

Radomska oświata zagra na rzecz Ukrainy

dm, UM Radom 2022-03-04 08:19:00

W najbliższą sobotę w Zespole Szkół Muzycznych odbędzie się charytatywny koncert na rzecz Ukrainy. Nauczyciele, wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury i uczniowie radomskich szkół przedstawią widowisko, podczas którego będzie prowadzona zbiórka na rzecz potrzebujących ukraińskich dzieci. Spontaniczna akcja radomskiego środowiska oświatowego jest odpowiedzią na dramatyczną sytuację Ukrainy w związku z toczącą się na jej terenie wojną.

– W ten sposób chcemy okazać solidarność wszystkim, którzy są ofiarami wojny na Ukrainie i tym, którzy w ostatnich dniach trafili do naszego miasta. Koncert będzie niezwykły, ponieważ na scenie zaprezentują się m.in. uczniowie pochodzenia ukraińskiego, którzy uczą się w radomskich szkołach, a na widowni zasiądą ukraińskie rodziny, które w ostatnich dniach przyjechały do naszego miasta - mówi wiceprezydent Katarzyna Kalinowska.

Koncert „Mosty” – radomska oświata na rzecz Ukrainy odbędzie się w sobotę, 5 marca o godzinie 17:00 w Sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych.

Link do śledzenia transmisji z koncertu: https://tiny.pl/949f1

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych