Środa 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Powietrzne atrakcje na Rynku

dm 2023-08-07 09:52:00

Lato na radomskim Rynku robi się coraz gorętsze. W nadchodzącą niedzielę Resursa Obywatelska zaprosi wszystkich mieszkańców na kolejne atrakcje. Tym razem wydarzenie przebiegnie pod znakiem powietrza. Start o godz. 14:00.

Tegoroczne Niedziele na Rynku przebiegają pod hasłem czterech żywiołów. 13 sierpnia na radomskim Rynku królować będzie powietrze, bez którego nie możemy się obejść.

Będzie można wspinać się do nieba, uczyć latać dronami i skakać na eurobungee. Nie zabraknie również spektaklu dla najmłodszych. Czekać będą na nich aktorzy Teatru Katarynka z przedstawieniem „Księżniczka Rosa i Klimek”.

To baśniowa opowieść o dwójce tytułowych przyjaciół, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotkają na pozór bezradną staruszkę, która okaże się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomoże w ocaleniu krainy przed utratą barw oraz nauczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie odznacza się piękną oprawą muzyczną, tańcem, śpiewem. Nie brakuje w nim wzruszających sytuacji, a wciągająca fabuła łączy się z morałem.

Wstęp wolny na wszystkie atrakcje!

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych