Piątek 1 lipca
Haliny, Mariana, Klarysy
RADOM aktualna pogoda

Piknik rodzinny: Stawiamy na Krzysia

dm, UM Radom 2022-05-23 16:16:00

W najbliższy piątek, 27 maja w godzinach 14:00-18:00 w muszli koncertowej w parku im. Tadeusza Kościuszki odbędzie się piknik rodzinny na rzecz 7-letniego radomianina, Krzysia Czupryna.

Chłopiec cierpi na nieuleczalną chorobę skóry - pęcherzowe oddzielanie naskórka, które jest chorobą genetyczną i nieuleczalną. Każdy dotyk powoduje powstawanie bolesnych ran porównywalnych do oparzeń. Krzyś cały czas potrzebuje specjalistycznych, kosztownych opatrunków i maści.

Organizatorzy pikniku przygotowali wiele atrakcji, m.in. zbiórkę krwi, pokaz pierwszej pomocy, spotkanie z alpakami, występy wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu, koncert zespołu Bez Barier, zumbę, pokaz Krav Magi czy warsztaty kulinarne. Ponadto będą dmuchańce, zjeżdżalnie, lodziarnia, strefa kalorii i loteria fantowa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół REDOX.

Organizatorem pikniku jest X LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Konarskiego w Radomiu. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Prezydent Radomia Radosław Witkowski.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych