Poniedziałek 11 grudnia
Damazego, Waldemara, Artura
RADOM aktualna pogoda

Niedziele na Rynku: Heweliusze Nauki

dm 2022-08-10 09:48:00

Resursa Obywatelska zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie w ramach wakacyjnego cyklu ”Niedziele na Rynku”. Jak zawsze będzie dużo zabawy, warsztatów, konkursów i wspaniałej atmosfery. Głównym punktem programu będzie spotkanie z Heweliuszami Nauki.

W programie wydarzenia, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 sierpnia są zabawy związane z majsterkowaniem, warsztaty techniczne oraz animacje naukowe w wykonaniu Heweliuszy Nauki, czyli Tomasza Ruszkowskiego i Pawła Jaskólskiego, uczestników wielu międzynarodowych pokazów naukowych. Zaproszeni goście zaprezentują pokaz pod nazwą “Nasz niesamowity MÓZG”, podczas którego będzie okazja, by przetestować swoje zmysły i zastanowić się jak ludzki mózg zbiera i przetwarza sygnały do niego docierające.

Początek niedzielnej imprezy w Rynku o godz. 14.00.

Komentarze naszych czytelników

  • PiS POpsuje

    2022-08-10 12:26:18

    Dla bezmozgowców z PiSu i ich rodzin wstęp wzbroniony. 

  • YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA.

    2022-08-10 17:11:35

    POwyżej chora na głowę tęczowa RADOSŁAWa MAŁYSAą.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych