Środa 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Finisaż wystawy Poli Dwurnik w Elektrowni

dm 2022-04-08 12:10:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, zaprasza na finisażowe spotkanie z Polą Dwurnik, Igorem Blochem i Dariuszem Wekwertem - w niedzielę, 10 kwietnia o godz. 12:30.

Wystawa Poli Dwurnik

autor: Marcin Kucewicz

Wystawa Poli Dwurnik „Kości i pióra” dobiega końca. Z tej okazji "Elektrownia" zaprasza na wyjątkowe spotkanie z artystką, ze współautorem koncepcji i aranżacji wystawy Igorem Blochem oraz z Dariuszem Wekwertem, grafikiem projektantem odpowiedzialnym za książkę towarzyszącą wystawie.

Artystka, kurator i grafik opowiedzą gościom Elektrowni o przebiegu pracy nad wystawą i publikacją, procesie twórczym i różnych zagadnieniach związanych z planowaniem, aranżowaniem wystawy oraz projektowaniem katalogu. Zaproszą też publiczność do wspólnego zwiedzania i podzielenia się swoimi przemyśleniami i wrażeniami z wystawy.

Cena biletu - 4 zł.

Spotkanie rozpocznie się w sali ekspozycyjnej, obok kawiarni.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych