Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej na Idalinie otwarta

dm, UM Radom 2024-01-17 14:40:00

Biblioteka Idalin już otwarta. Filia nr 15 Miejskiej Biblioteki Publicznej została przeniesiona z ul. Wyścigowej do wyremontowanych pomieszczeń w Domu Kultury Idalin przy ul. Bluszczowej.

– Współpraca dwóch miejskich placówek kultury dała bardzo dobry efekt. To zupełnie nowa przestrzeń i nowa jakość. Mamy tu nie tylko odnowione pomieszczenia, ale też więcej nowych książek i możliwość organizacji wydarzeń kulturalnych, np. spotkań autorskich czy warsztatów dla dzieci i młodzież. Jestem przekonany, że biblioteka na Idalinie będzie dobrze służyła mieszkańcom tej części miasta – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Biblioteka Idalin będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 12.00-18.00 oraz we wtorki i czwartki w godz. 9.00-15.00.

Filia nr 15 jest kolejną placówką, której warunki lokalowe poprawiły się w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że w listopadzie, po modernizacji, została otwarta Filia nr 3 na Michałowie, a wcześniej została też wyremontowana Filia nr 10 przy ul. Żeromskiego.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych