Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Festiwal Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu [ZDJĘCIA]

dm 2021-08-29 14:23:00

To już dziesiąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji. Widzowie mogli podziwiać pokazy największych gwiazd sztuki ulicznej. Impreza już na stałe wpisała się w kalendarz letnich wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.

Foto: UM Radom

Festiwal to jedyna okazja, by podziwiać legendarne pokazy największych gwiazd sztuki ulicznej. - W tym roku gościmy czterech zagranicznych artystów, którzy po raz pierwszy prezentują się radomskiej publiczności. Oczywiście nie brakuje też przedstawicieli polskiej sztuki ulicznej, w tym iluzjonistów, kuglarzy, cyrkowców, połykaczy ognia, pole-dancerek, szczudlarzy, teatru ognia, żywych rzeźb i wielu innych atrakcji - mówił Adrian Pruski, Just Edi Show, organizator Festiwalu.

Festiwal odbył się na ulicy Żeromskiego, fontannach oraz Placu Corazziego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych