Niedziela 3 grudnia
Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
RADOM aktualna pogoda

Elektrownia zaprasza na warsztaty z Hanną Wojdałą-Markowską

dm 2021-10-05 09:07:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, zaprasza na warsztaty, które odbędą się w niedzielę (10 października) o godz. 13:00.

Tematem warsztatów twórczych będzie prezentacja polskiej tkaniny historycznej na podstawie arrasów wawelskich, pasów kontuszowych i haftów średniowiecznych.

Podczas warsztatów uczestnicy zrealizują własne miniatury tekstylne - zakładki do książki, zawieszki czy inne drobiazgi inspirując się polską tkaniną zabytkową we współczesności. Będą mogli korzystać z materiałów plastycznych: przędz, nici, tekstyliów i innych potrzebnych narzędzi.

Projekt realizowany jest w ramach stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z zakresu upowszechniania kultury na 2021 rok.

Wstęp bezpłatny.

Zapisy pod adresem: edukacja@mcswelektrownia.pl.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych