Piątek 29 września
Michała, Michaliny, Gabriela
RADOM aktualna pogoda

Elektrownia zaprasza na koncert SoundQ

dm 2022-08-08 15:30:00

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach Strefy Komfortu 2022. Koncert zespołu SoundQ odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia o godz. 20:30.

SoundQ to alias producenta i wokalisty Kuby Kubicy, niestrudzonego outsidera krakowskiej tanecznej alternatywy. W piosenkach Kubicy rysuje się wyraźnie wschodnioeuropejskie spojrzenie na rzeczywistość – przenikliwe i gotowe nazywać rzeczy po imieniu.

Nawiązuje w nich m.in. do dynamiki międzyludzkich relacji, kaprysów i okrucieństwa losu, nierównego układu sił czy niestabilności życia na styku światów. Wszystkie te wątki skupiają się w nieszablonowej odmianie muzyki elektronicznej czerpiącej garściami zarówno z house’u, jak i muzyki basowej, old-schoolowego IDM-u czy współczesnego pop-u.

SoundQ jest undergroundowy, przebojowy i taneczny, dzięki czemu udało mu się dotrzeć do słuchaczy z najróżniejszych zakątków świata.

Wstęp na koncert – 30 zł (możliwość zakupu biletów również online)

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych