Środa 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Cafe Jazz Festival

dm, UM Radom 2023-08-18 15:46:00

Przed nami siódma edycja Cafe Jazz Festival. Tradycyjnie odbędzie się on nad zalewem na Borkach. Imprezie będzie towarzyszył Zlot Caravanigowy.

Cafe Jazz Festival rozpocznie się w piątek, 18 sierpnia. Podczas uroczystego otwarcia, o godz. 19.00, nagrodę „Jazzową kawiarkę” otrzyma Andrzej Dąbrowski.

W trakcie dwóch festiwalowych wieczorów na scenie nad zalewem wystąpią m.in. Big Band Jazz Combo Volta, Boogie Boys – „Tribute Wojciech Skowroński”, Nocna Zmiana Bluesa – Sławek Wierzcholski, Etno Jazz Jasiek Karpiel Bułecka & przyjaciele oraz Leliwa Jazz Band. Odbędzie się też koncert „70 lat polskiej piosenki w jazzie. Wystąpią Janusz Szrom i Agnieszka Wilczyńska.

W sobotę organizatorzy zapraszają nie tylko na Borki, ale też do parku im. T. Kościuszki oraz na deptak. O godz. 14.00 w muszli koncertowej wystąpi zespół The Flying Jazz Band, a następnie na ulicy Żeromskiego odbędzie się parada w stylu nowoorleańskim.

Szczegółowe informacje na stronie: https://cafejazz.eu/

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych