Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

Bajkowa niedziela w Resursie

dm 2021-11-20 10:59:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" zaprasza 21 listopada o godz. 11:00 na kolejną "Bajkową niedzielę".

Tym razem nasi najmłodsi widzowie będą mieli okazję zobaczyć przygody bohaterów bajki „Magiczne muzeum”. Film opowiada o perypetiach Henrysia, jego psa i przyjaciółki Moniki. Henryś jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel - chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek.

Jak zawsze naszym projekcjom towarzyszą dodatkowe atrakcje. Tym razem nasza publiczność weźmie udział w Warsztatach z Jogą Śmiechu. Przyjdźcie się pośmiać. Zapraszamy. Czas trwania filmu: 86 min. Kategoria wiekowa: 5+. Wstęp 10 zł. (od osoby) - informują organizatorzy.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych