Wtorek 5 grudnia
Saby, Kryspiny, Wilmy
RADOM aktualna pogoda

Bajkowa Niedziela w Resursie

dm 2021-10-05 14:22:00

W najbliższą niedzielę (10 października) o godz. 11:00 Resursa Obywatelska zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na kolejna Bajkową Niedzielę.

- Rozpoczniemy od warsztatów kreatywnych dla maluchów, podczas których dzieci pod opieką animatora wykonają barwne zabawki. Po zajęciach wyświetlimy film animowany pt. "Magiczny dywan" - informują organizatorzy.

Głównym bohaterem filmu jest Hodżia, młodzieniec mieszkający w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jego największym marzeniem jest poznanie świata, a w szczególności miasta, w którym mieszka sułtan. Pewnego razu Hodżia poznaje starego kupca, który jest gotów oddać mu swój magiczny dywan. Warunek jest jeden. Chłopiec musi obiecać, że wybierze się za jego pomocą w podróż i odnajdzie jego zaginioną wnuczkę.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Resursie, bezpośrednio przed wydarzeniem oraz na biletyna.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych